A fost actualizat scenariului de funcționare pentru unitățile de învățământ din județul Neamț (30 octombrie)

HOTĂRÂRE pentru actualizarea scenariului de funcționare pentru unitățile de învățământ din județul Neamț, pentru anul școlar 2020 – 2021, și stabilirea unor măsuri privind suspendarea/reluarea unor cursuri școlare.

Comitetul Judeţean pentru Situaţii de Urgenţă Neamţ hotărăște:

Art. 1. (1) Se actualizează scenariul de funcționare pentru unitățile de învățământ din județul Neamț, pentru anul școlar 2020 – 2021, începând cu data de 02 noiembrie 2020, conform anexei la prezenta hotărâre. 

(2) Cursurile unităților de învătățânt pentru care este aprobat scenariul 3 (roșu) se suspendă începând cu data de 02.11.2020, pentru o perioadă de 14 zile.

Art. 2. Se suspendă, conform propunerii Inspectoratului Școlar Județean Neamț, pentru o perioadă de 14 zile, și trec în regim online, cursurile școlare care presupun prezența „față în față” pentru următoarele unități de învățământ:

  • clasele a VII-a B și a VIII-a B din cadrul Școlii  Profesionale Adjudeni, comuna Tămășeni, în perioada 30.10.2020 – 6.11.2020;
  • clasele a III-a A și a IV-a B din cadrul Școlii  Profesionale Adjudeni, comuna Tămășeni, în perioada 02.11.2020 – 6.11.2020.

Art. 3. Se aprobă, conform propunerii Inspectoratului Școlar Județean Neamț, reluarea cursurilor școlare care presupun prezența „față în față” pentru următoarele unități de învățământ:

  • clasele a II-a B și a V-a C din cadrul Școlii Gimnaziale ”Mihai Eminescu” din municipiul Roman (începând cu data de 02.11.2020);
  • clasa a XI-a H – grupa 1 din cadrul Colegiului Tehnic ”Miron Costin” din municipiul Roman (începând cu data de 02.11.2020);
  • clasa a XII-a F din cadrul Colegiului Tehnic ”Petru Poni” din municipiul Roman (începând cu data de 02.11.2020); – grupa preșcolari din cadrul Școlii Gimnaziale, comuna Bodești, structura Bodeștii de Jos (începând cu data de 02.11.2020).
Lista actualizată cu scenariile pentru unitățile școlare din județul Neamț :
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALĂUNITATEA DE ÎNVĂŢĂMÂNTSCENARIUL ACTUALIZAT PENTRU ANUL ȘCOLAR 2020 – 2021
AGAPIALICEUL TEOLOGIC ORTODOX “CUVIOASA PARASCHEVA”, COMUNA AGAPIAscenariul 2 (galben)
AGAPIAȘCOALA GIMNAZIALĂ “NICOLAE GRIGORESCU”, COMUNA AGAPIAscenariul 2 (galben)
AGAPIAȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU”, SAT FILIOARA, COMUNA AGAPIAscenariul 2 (galben)
AGAPIAȘCOALA PRIMARĂ SĂCĂLUȘEȘTI, COMUNA AGAPIAscenariul 2 (galben)
ALEXANDRU CEL BUNLICEUL PARTICULAR NR. 1, SAT BISTRIȚA, COMUNA ALEXANDRU CEL BUNscenariul 2 (galben)
ALEXANDRU CEL BUNȘCOALA GIMNAZIALA VADURI, COMUNA ALEXANDRU CEL BUNscenariul 2 (galben)
ALEXANDRU CEL BUNȘCOALA GIMNAZIALĂ BISTRIŢA, COMUNA ALEXANDRU CEL BUNscenariul 2 (galben)
BAHNAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BĂHNIŞOARA, COMUNA BAHNAscenariul 1 (verde)
BAHNAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BROŞTENI, COMUNA BAHNAscenariul 1 (verde)
BAHNAȘCOALA GIMNAZIALĂ IZVOARE, COMUNA BAHNAscenariul 1 (verde)
BAHNAȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BAHNAscenariul 1 (verde)
BĂLŢĂTEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ VALEA SEACĂ, COMUNA BĂLȚĂTEȘTIscenariul 1 (verde)
BĂLŢĂTEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BĂLȚĂTEȘTIscenariul 1 (verde)
BÂRGĂUANIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BÂRGĂUANIscenariul 1 (verde)
BICAZCLUBUL COPIILOR, ORAȘ BICAZscenariul 3 (roșu)
BICAZGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MĂRCENI, ORASUL BICAZscenariul 3 (roșu)
BICAZGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “LUMEA COPIILOR”, ORAȘ BICAZscenariul 3 (roșu)
BICAZLICEUL “CAROL I”, ORAȘ BICAZscenariul 3 (roșu)
BICAZȘCOALA GIMNAZIALĂ “REGINA MARIA”, ORAȘ BICAZscenariul 3 (roșu)
BICAZȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, ORAȘ BICAZscenariul 3 (roșu)
BICAZ CHEIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZ-CHEIscenariul 2 (galben)
BICAZ CHEIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, SAT IVANEŞ, COMUNA BICAZ-CHEIscenariul 2 (galben)
BICAZ CHEIȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, COMUNA BICAZ-CHEIscenariul 2 (galben)
BICAZU ARDELEANGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, SAT TELEC, COMUNA BICAZU ARDELEANscenariul 1 (verde)
BICAZU ARDELEANSCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZU ARDELEANscenariul 1 (verde)
BICAZU ARDELEANȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, SAT TELEC, COMUNA BICAZU ARDELEANscenariul 1 (verde)
BÎRAȘCOALA GIMNAZIALĂ “ANTONIE MUREȘIANU”, COMUNA BIRAscenariul 1 (verde)
BÎRAȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT REDIU, COMUNA BIRAscenariul 1 (verde)
BODEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ BODEŞTII DE JOS, COMUNA BODEȘTIscenariul 2 (galben)
BODEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BODEȘTIscenariul 2 (galben)
BOGHICEAȘCOALA GIMNAZIALĂ SLOBOZIA, COMUNA BOGHICEAscenariul 1 (verde)
BOGHICEAȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOGHICEAscenariul 1 (verde)
BOGHICEAȘCOALA PRIMARĂ NISTRIA, COMUNA BOGHICEAscenariul 1 (verde)
BORCAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT SABASA, COMUNA BORCAscenariul 1 (verde)
BORCALICEUL “MIHAIL SADOVEANU”, COMUNA BORCAscenariul 2 (galben)
BORCAȘCOALA GIMNAZIALĂ “AUREL DUMITRAȘCU”, SAT SABASA, COMUNA BORCAscenariul 1 (verde)
BORCAȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI PETRESCU”, SAT MĂDEI, COMUNA BORCAscenariul 1 (verde)
BORCAȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT SOCI, COMUNA BORCAscenariul 1 (verde)
BORCAȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT PÂRÂUL PÂNTEI, COMUNA BORCAscenariul 1 (verde)
BORCAȘCOALA PRIMARĂ NR. 3, SAT PÂRÂUL CÂRJEI, COMUNA BORCAscenariul 1 (verde)
BORLEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA BORLEȘTIscenariul 1 (verde)
BORLEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, SAT RUSENI, COMUNA BORLEȘTIscenariul 1 (verde)
BORLEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ “IOAN GRIGORE TEODORESCU”, SAT RUSENI, COMUNA BORLEȘTIscenariul 1 (verde)
BORLEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ “ȘTEFAN CEL MARE”, SAT MASTACĂN, COMUNA BORLEŞTIscenariul 1 (verde)
BORLEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BORLEȘTIscenariul 1 (verde)
BOTEŞTILICEUL TEHNOLOGIC NISIPOREȘTI, COMUNA BOTEȘTIscenariul 1 (verde)
BOTEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ BARTICEȘTI, COMUNA BOTEȘTIscenariul 1 (verde)
BOZIENIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CUCI, COMUNA BOZIENIscenariul 1 (verde)
BOZIENIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOZIENIscenariul 1 (verde)
BOZIENIȘCOALA PRIMARĂ BĂNEASA, COMUNA BOZIENIscenariul 1 (verde)
BOZIENIȘCOALA PRIMARĂ CRĂIEŞTI, COMUNA BOZIENIscenariul 1 (verde)
BOZIENIȘCOALA PRIMARĂ IUCŞA, COMUNA BOZIENIscenariul 1 (verde)
BRUSTURISCOALA GIMNAZIALA “IEREMIA IRIMESCU”, COMUNA BRUSTURIscenariul 1 (verde)
BRUSTURIȘCOALA GIMNAZIALĂ “GRIGORE STURZU”, SAT TÂRZIA, COMUNA BRUSTURIscenariul 1 (verde)
CEAHLĂUGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA CEAHLĂUscenariul 1 (verde)
CEAHLĂUȘCOALA GIMNAZIALĂ “GRIGORE UNGUREANU”, COMUNA CEAHLĂUscenariul 1 (verde)
CEAHLĂUȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT BISTRICIOARA, COMUNA CEAHLĂUscenariul 1 (verde)
CÂNDEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA CÂNDEȘTIscenariul 1 (verde)
CÂNDEŞTIȘCOALA PRIMARĂ VĂDURELE, COMUNA CÂNDEȘTIscenariul 1 (verde)
CORDUNGRĂDINIȚA “ROZA VENERINI”, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUNscenariul 1 (verde)
CORDUNGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT, COMUNA CORDUNscenariul 1 (verde)
CORDUNLICEUL TEHNOLOGIC “SFÂNTUL IOAN DE LA SALLE”, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUNscenariul 1 (verde)
CORDUNȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA CORDUNscenariul 1 (verde)
CORDUNȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUNscenariul 1 (verde)
COSTIŞAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL , COMUNA COSTIȘAscenariul 2 (galben)
COSTIŞAȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COSTIȘAscenariul 2 (galben)
CRĂCĂOANIȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE SĂVINESCU”, COMUNA CRĂCĂOANIscenariul 1 (verde)
CRĂCĂOANIȘCOALA GIMNAZIALĂ MAGAZIA, COMUNA CRĂCĂOANIscenariul 1 (verde)
CRĂCĂOANIȘCOALA PRIMARĂ CRACĂUL NEGRU, COMUNA CRĂCĂOANIscenariul 1 (verde)
DĂMUCGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HUISUREZ, COMUNA DĂMUCscenariul 1 (verde)
DĂMUCȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DĂMUCscenariul 1 (verde)
DOBRENIȘCOALA GIMNAZIALĂ “PROF. MIHAI EMILIAN MANCAȘ”, COMUNA DOBRENIscenariul 2 (galben)
DOCHIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA DOCHIAscenariul 2 (galben)
DOLJEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BUHONCA, COMUNA DOLJEȘTIscenariul 1 (verde)
DOLJEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ROTUNDA, COMUNA DOLJEȘTIscenariul 1 (verde)
DOLJEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE PĂTRAȘCU”, SAT BURUIENEȘTI, COMUNA DOLJEȘTIscenariul 1 (verde)
DOLJEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DOLJEȘTIscenariul 1 (verde)
DRAGOMIREŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VAD, COMUNA DRAGOMIREȘTIscenariul 1 (verde)
DRAGOMIREŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ “PR. GHEORGHE SĂNDULESCU”, COMUNA DRAGOMIREȘTIscenariul 1 (verde)
DRAGOMIREŞTIȘCOALA PRIMARĂ HLĂPEŞTI, COMUNA DRAGOMIREȘTIscenariul 1 (verde)
DRĂGĂNEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTIscenariul 2 (galben)
DULCEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DULCEȘTIscenariul 1 (verde)
DUMBRAVA ROŞIEȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA DUMBRAVA ROȘIEscenariul 2 (galben)
DUMBRAVA ROŞIEȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, SAT CUT, COMUNA DUMBRAVA ROȘIEscenariul 2 (galben)
DUMBRAVA ROŞIEȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT IZVOARE, COMUNA DUMBRAVA ROȘIEscenariul 2 (galben)
FARCAŞAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FRUMOSU, COMUNA FARCAȘAscenariul 1 (verde)
FARCAŞAȘCOALA GIMNAZIALĂ “IOAN LUCA”, COMUNA FARCAȘAscenariul 1 (verde)
FARCAŞAȘCOALA PRIMARĂ STEJARU, COMUNA FARCAȘAscenariul 1 (verde)
FĂUREIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, SAT BUDEȘTIscenariul 1 (verde)
FĂUREIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA FĂUREIscenariul 1 (verde)
FĂUREIȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT BUDEŞTI, COMUNA FĂUREIscenariul 1 (verde)
GÂDINŢIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GÂDINȚIscenariul 1 (verde)
GHERĂEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL “SFANTA FAMILIE”, COMUNA GHERĂEȘTIscenariul 1 (verde)
GHERĂEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GHERĂEȘTIscenariul 1 (verde)
GHINDĂOANIȘCOALA GIMNAZIALĂ “VASILE CONTA”, COMUNA GHINDĂOANIscenariul 2 (galben)
GIROVȘCOALA GIMNAZIALĂ “PROF. GHEORGHE DUMITREASA”, COMUNA GIROVscenariul 3 (roșu)
GIROVȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT CĂCIULEŞTI, COMUNA GIROVscenariul 3 (roșu)
GIROVȘCOALA PRIMARĂ GURA VĂII, COMUNA GIROVscenariul 3 (roșu)
GÂRCINAȘCOALA GIMNAZIALĂ “EPISCOP MELCHISEDEC STEFĂNESCU”, COMUNA GÂRCINAscenariul 2 (galben)
GÂRCINAȘCOALA GIMNAZIALĂ CUEJDIU, COMUNA GÂRCINAscenariul 2 (galben)
GRINŢIEŞGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GRINŢIEŞU MIC, COMUNA GRINŢIEŞscenariul 1 (verde)
GRINŢIEŞGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, SAT BRADU, COMUNA GRINȚIEȘscenariul 1 (verde)
GRINŢIEŞȘCOALA GIMNAZIALĂ “CONSTANTIN PANȚIRU”, COMUNA GRINȚIEȘscenariul 1 (verde)
GRUMĂZEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CURECHIŞTEA, COMUNA GRUMĂZEȘTIscenariul 1 (verde)
GRUMĂZEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ TOPOLIŢA, COMUNA GRUMĂZEȘTIscenariul 1 (verde)
GRUMĂZEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GRUMĂZEȘTIscenariul 1 (verde)
HANGUȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA HANGUscenariul 1 (verde)
HANGUȘCOALA PRIMARĂ BUHALNIŢA, COMUNA HANGUscenariul 1 (verde)
HORIALICEUL TEHNOLOGIC “ION IONESCU DE LA BRAD”, COMUNA HORIAscenariul 1 (verde)
HORIAȘCOALA GIMNAZIALĂ “CARMEN SYLVA”, COMUNA HORIAscenariul 1 (verde)
HORIAȘCOALA GIMNAZIALĂ “OTILIA CAZIMIR”, SAT COTU VAMEȘ, COMUNA HORIAscenariul 1 (verde)
ICUŞEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLUȘEȘTI, COMUNA ICUȘEȘTIscenariul 1 (verde)
ICUŞEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ICUŞEŞTIscenariul 1 (verde)
ICUŞEŞTIȘCOALA PRIMARĂ MESTEACĂN, COMUNA ICUŞEŞTIscenariul 1 (verde)
ICUŞEŞTIȘCOALA PRIMARĂ ROCNA, COMUNA ICUŞEŞTIscenariul 1 (verde)
ICUŞEŞTIȘCOALA PRIMARĂ SPIRIDONEŞTI, COMUNA ICUŞEŞTIscenariul 1 (verde)
ION CREANGĂȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ION CREANGĂscenariul 1 (verde)
ION CREANGĂȘCOALA PRIMARĂ AVEREŞTI, COMUNA ION CREANGĂscenariul 1 (verde)
ION CREANGĂȘCOALA PRIMARĂ RECEA, COMUNA ION CREANGĂscenariul 1 (verde)
MĂRGINENIȘCOALA GIMNAZIALĂ “NICOLAE BULEU”, COMUNA MĂRGINENIscenariul 2 (galben)
MĂRGINENIȘCOALA PRIMARĂ HOISEŞTI, COMUNA MĂRGINENIscenariul 2 (galben)
MĂRGINENIȘCOALA PRIMARĂ ITRINEŞTI, COMUNA MĂRGINENIscenariul 2 (galben)
MOLDOVENIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HOCIUNGI, COMUNA MOLDOVENIscenariul 3 (roșu)
MOLDOVENIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MOLDOVENIscenariul 3 (roșu)
NEGREŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL POIANA, COMUNA NEGREȘTIscenariul 1 (verde)
NEGREŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ “DUMITRU ALMAȘ”, COMUNA NEGREȘTIscenariul 1 (verde)
ONICENIȘCOALA GIMNAZIALĂ SOLCA, COMUNA ONICENIscenariul 1 (verde)
ONICENIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ONICENIscenariul 1 (verde)
ONICENIȘCOALA PRIMARĂ GORUN, COMUNA ONICENIscenariul 1 (verde)
ONICENIȘCOALA PRIMARĂ PIETROSU, COMUNA ONICENIscenariul 1 (verde)
ONICENIȘCOALA PRIMARĂ VALEA ENEI, COMUNA ONICENIscenariul 1 (verde)
PĂSTRĂVENIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT RĂDENI, COMUNA PĂSTRĂVENIscenariul 2 (galben)
PĂSTRĂVENIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PĂSTRĂVENIscenariul 2 (galben)
PĂSTRĂVENIȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT RĂDENI, COMUNA PĂSTRĂVENIscenariul 2 (galben)
PÂNCEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ “VLAD DĂNULESCU”, COMUNA PÂNCEȘTIscenariul 1 (verde)
PETRICANIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT ŢOLICI, COMUNA PETRICANIscenariul 2 (galben)
PETRICANIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, SAT TÂRPEŞTI, COMUNA PETRICANIscenariul 1 (verde)
PETRICANIȘCOALA PRIMARĂ “DOMNUL TRANDAFIR”, SAT BOIŞTEA, COMUNA PETRICANIscenariul 1 (verde)
PETRICANIȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, COMUNA PETRICANIscenariul 1 (verde)
PETRICANIȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA PETRICANIscenariul 1 (verde)
PIATRA NEAMŢCENTRUL JUDEȚEAN DE EXCELENȚĂ NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢCENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ “ALEXANDRU ROȘCA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢCOLEGIUL NAȚIONAL “CALISTRAT HOGAȘ”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢCOLEGIUL NAȚIONAL “GHEORGHE ASACHI”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢCOLEGIUL NAȚIONAL “PETRU RAREȘ”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢCOLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢCOLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE CARTIANU”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢCOLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢCOLEGIUL TEHNIC FORESTIER, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢCOLEGIUL TEHNOLOGIC “SPIRU HARET”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA “CRISTOS REGE”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA “VINCENZINA CUSMANO”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 11, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 13, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “ELISEI”, MUNICIPIU PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “FLOARE DE COLȚ”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “VERONICA FILIP”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMTscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 10, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMTscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 12, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMTscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMTscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMTscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 6, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMTscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 8, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢLICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢLICEUL DE ARTE “VICTOR BRAUNER”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢLICEUL ECONOMIC “ALEXANDRU IOAN CUZA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢLICEUL TEHNOLOGIC “DIMITRIE LEONIDA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢLICEUL TEOLOGIC ORTODOX “SFINȚII ÎMPARAȚI CONSTANTIN ȘI ELENA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢLICEUL TEORETIC “DR. I. C. PARHON”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢPALATUL COPIILOR, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ “DANIELA CUCIUC”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ “ELENA CUZA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ “NICU ALBU”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 7, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMTscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 8, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢȘCOALA POSTLICEALĂ F.E.G. EDUCATION, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ “CENTRUL DE STUDII EUROPEAN”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚscenariul 3 (roșu)
PIATRA ŞOIMULUIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, COMUNA PIATRA ȘOIMULUIscenariul 2 (galben)
PIATRA ŞOIMULUIȘCOALA GIMNAZIALĂ LUMINIŞ, COMUNA PIATRA ȘOIMULUIscenariul 2 (galben)
PIATRA ŞOIMULUIȘCOALA GIMNAZIALĂ POIENI, COMUNA PIATRA ȘOIMULUIscenariul 2 (galben)
PIATRA ŞOIMULUIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PIATRA ȘOIMULUIscenariul 2 (galben)
PIPIRIGGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LEGHIN, COMUNA PIPIRIGscenariul 1 (verde)
PIPIRIGLICEUL TEHNOLOGIC “ION CREANGĂ”, COMUNA PIPIRIGscenariul 1 (verde)
PIPIRIGȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT BOBOIEŞTI, COMUNA PIPIRIGscenariul 1 (verde)
PIPIRIGȘCOALA GIMNAZIALĂ PLUTON, COMUNA PIPIRIGscenariul 1 (verde)
PIPIRIGȘCOALA GIMNAZIALĂ STÂNCA, COMUNA PIPIRIGscenariul 1 (verde)
PIPIRIGȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, COMUNA PIPIRIGscenariul 1 (verde)
PÂNGĂRAŢIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OANȚU, COMUNA PÂNGĂRAȚIscenariul 2 (galben)
PÂNGĂRAŢIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PÂNGĂRĂCIOR, COMUNA PÂNGĂRAȚIscenariul 2 (galben)
PÂNGĂRAŢIȘCOALA GIMNAZIALĂ “NICOLAE IORGA”, SAT PÂNGĂRĂCIOR, COMUNA PÂNGĂRAȚIscenariul 2 (galben)
PÂNGĂRAŢIȘCOALA GIMNAZIALĂ STEJARU, COMUNA PÂNGĂRAȚIscenariul 2 (galben)
PODOLENIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA PODOLENIscenariul 2 (galben)
PODOLENIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, COMUNA PODOLENIscenariul 2 (galben)
PODOLENIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 3, COMUNA PODOLENIscenariul 2 (galben)
PODOLENIȘCOALA GIMNAZIALĂ “ALEXANDRU PODOLEANU”, COMUNA PODOLENIscenariul 2 (galben)
POIANA TEIULUIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA POIANA TEIULUIscenariul 1 (verde)
POIANA TEIULUIȘCOALA GIMNAZIALĂ “IUSTIN PIRVU”, COMUNA POIANA TEIULUIscenariul 1 (verde)
POIANA TEIULUIȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRU VODĂ, COMUNA POIANA TEIULUIscenariul 1 (verde)
POIENARIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA POIENARIscenariul 1 (verde)
RĂUCEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAIL KOGALNICEANU”, COMUNA RĂUCEȘTIscenariul 1 (verde)
RĂUCEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA RĂUCEȘTIscenariul 1 (verde)
RĂUCEŞTIȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT OGLINZI, COMUNA RĂUCEȘTIscenariul 1 (verde)
RĂUCEŞTIȘCOALA PROFESIONALĂ OGLINZI, COMUNA RĂUCEȘTIscenariul 1 (verde)
RĂZBOIENIȘCOALA GIMNAZIALĂ “CONSTANTIN VIRGIL GHEORGHIU”, COMUNA RĂZBOIENIscenariul 1 (verde)
RĂZBOIENIȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT RĂZBOIENII DE JOS, COMUNA RĂZBOIENIscenariul 1 (verde)
REDIUGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SOCEA, COMUNA REDIUscenariul 1 (verde)
REDIUȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA REDIUscenariul 1 (verde)
REDIUȘCOALA PRIMARĂ BEŢEŞTI, COMUNA REDIUscenariul 1 (verde)
REDIUȘCOALA PRIMARĂ POLOBOC, COMUNA REDIUscenariul 1 (verde)
ROMANCENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, MUNICIPIUL ROMANscenariul 2 (galben)
ROMANCLUBUL COPIILOR, MUNICIPIUL ROMANscenariul 2 (galben)
ROMANCOLEGIUL NAȚIONAL “ROMAN VODĂ”, MUNICIPIUL ROMANscenariul 2 (galben)
ROMANCOLEGIUL TEHNIC “DANUBIANA”, MUNICIPIUL ROMANscenariul 2 (galben)
ROMANCOLEGIUL TEHNIC “MIRON COSTIN”, MUNICIPIUL ROMANscenariul 2 (galben)
ROMANCOLEGIUL TEHNIC “PETRU PONI”, MUNICIPIUL ROMANscenariul 2 (galben)
ROMANGRĂDINIȚA “ANTON DURCOVICI”, MUNICIPIUL ROMANscenariul 2 (galben)
ROMANGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “EPISCOP MELCHISEDEC”, MUNICIPIUL ROMANscenariul 2 (galben)
ROMANGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “MUGURI DE LUMINĂ”, MUNICIPIUL ROMANscenariul 2 (galben)
ROMANGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1, MUNICIPIUL ROMANscenariul 1 (verde)
ROMANGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 3, MUNICIPIUL ROMANscenariul 2 (galben)
ROMANGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5, MUNICIPIUL ROMANscenariul 1 (verde)
ROMANGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 6, MUNICIPIUL ROMANscenariul 2 (galben)
ROMANLICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL ROMANscenariul 1 (verde)
ROMANLICEUL TEHNOLOGIC “VASILE SAV”, MUNICIPIUL ROMANscenariul 2 (galben)
ROMANLICEUL TEOLOGIC “EPISCOP MELCHISEDEC”, MUNICIPIUL ROMANscenariul 2 (galben)
ROMANLICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC “SFÂNTUL FRANCISC DE ASSISI”, MUNICIPIUL ROMANscenariul 2 (galben)
ROMANȘCOALA DE ARTĂ “SERGIU CELIBIDACHE”, MUNICIPIUL ROMANscenariul 2 (galben)
ROMANȘCOALA GIMNAZIALĂ “ALEXANDRU IOAN CUZA”, MUNICIPIUL ROMANscenariul 2 (galben)
ROMANȘCOALA GIMNAZIALĂ “CALISTRAT HOGAȘ”, MUNICIPIUL ROMANscenariul 2 (galben)
ROMANȘCOALA GIMNAZIALĂ “CAROL I”, MUNICIPIUL ROMANscenariul 1 (verde)
ROMANȘCOALA GIMNAZIALĂ “COSTACHE NEGRI”, MUNICIPIUL ROMANscenariul 2 (galben)
ROMANȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU”, MUNICIPIUL ROMANscenariul 2 (galben)
ROMANȘCOALA GIMNAZIALĂ “ROMAN MUȘAT”, MUNICIPIUL ROMANscenariul 2 (galben)
ROMANȘCOALA GIMNAZIALĂ “VASILE ALECSANDRI”, MUNICIPIUL ROMANscenariul 2 (galben)
ROMANȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ “MOLDOVA”, MUNICIPIUL ROMANscenariul 2 (galben)
ROMANȘCOALA PRIMARĂ ”MUȘATINII”scenariul 2 (galben)
ROMÂNIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GOŞMANI, COMUNA ROMÂNIscenariul 1 (verde)
ROMÂNIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, SAT SILIŞTEA, COMUNA ROMÂNIscenariul 1 (verde)
ROMÂNIȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE NICOLAU”, COMUNA ROMÂNIscenariul 1 (verde)
ROMÂNIȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE NICOLAU”, COMUNA ROMÂNIscenariul 1 (verde)
ROMÂNIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT SILIŞTEA, COMUNA ROMÂNIscenariul 1 (verde)
ROZNOVLICEUL “GH. RUSET ROZNOVANU”, ORAȘ ROZNOVscenariul 1 (verde)
ROZNOVȘCOALA GIMNAZIALĂ SLOBOZIA, ORAȘ ROZNOVscenariul 1 (verde)
RUGINOASAȘCOALA GIMNAZIALĂ “NICOLAE APOSTOL”, COMUNA RUGINOASAscenariul 1 (verde)
SAGNAȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SAGNAscenariul 1 (verde)
SAGNAȘCOALA PRIMARĂ VULPĂŞEŞTI, COMUNA SAGNAscenariul 1 (verde)
SĂBĂOANICLUBUL COPIILOR, COMUNA SĂBĂOANIscenariul 1 (verde)
SĂBĂOANIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL “SFANTA ANA”, COMUNA SĂBĂOANIscenariul 1 (verde)
SĂBĂOANIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TRAIAN, COMUNA SĂBĂOANIscenariul 1 (verde)
SĂBĂOANILICEUL TEORETIC “VASILE ALECSANDRI”, COMUNA SĂBĂOANIscenariul 1 (verde)
SĂVINEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT, COMUNA SĂVINEȘTIscenariul 2 (galben)
SĂVINEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ “I. GERVESCU”, COMUNA SĂVINEȘTIscenariul 2 (galben)
SĂVINEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1, COMUNA SĂVINEȘTIscenariul 2 (galben)
SĂVINEŞTIȘCOALA PRIMARĂ, COMUNA SĂVINEȘTI (DUMBRAVA VALE)scenariul 2 (galben)
SECUIENIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SECUIENIscenariul 1 (verde)
SECUIENIȘCOALA PRIMARĂ BUTNĂREŞTI, COMUNA SECUIENIscenariul 1 (verde)
STĂNIŢAȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA STĂNIȚAscenariul 1 (verde)
STĂNIŢAȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT TODIRENI, COMUNA STĂNIȚAscenariul 1 (verde)
STĂNIŢAȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT GHIDION, COMUNA STĂNIȚAscenariul 1 (verde)
STĂNIŢAȘCOALA PRIMARĂ NR. 3, SAT VEJA, COMUNA STĂNIȚAscenariul 1 (verde)
ŞTEFAN CEL MAREȘCOALA GIMNAZIALĂ “DR. EMANUIEL RIGLER”, COMUNA ȘTEFAN CEL MAREscenariul 1 (verde)
ŞTEFAN CEL MAREȘCOALA PROFESIONALĂ SPECIALĂ, COMUNA ȘTEFAN CEL MAREscenariul 1 (verde)
TARCĂUGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL STRAJA, COMUNA TARCĂUscenariul 3 (roșu)
TARCĂUȘCOALA GIMNAZIALĂ “IULIA HĂLĂUCESCU”, COMUNA TARCĂUscenariul 3 (roșu)
TAŞCAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA TAȘCAscenariul 3 (roșu)
TAŞCAȘCOALA GIMNAZIALĂ “VASILE MITRU”, COMUNA TAȘCAscenariul 3 (roșu)
TAZLĂUȘCOALA GIMNAZIALĂ “I. I. MIRONESCU”, COMUNA TAZLĂUscenariul 1 (verde)
TĂMĂŞENIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TĂMĂȘENIscenariul 1 (verde)
TĂMĂŞENIȘCOALA PROFESIONALĂ ADJUDENI, COMUNA TAMĂȘENIscenariul 1 (verde)
TIMIŞEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PLĂIEŞU, COMUNA TIMIȘEȘTIscenariul 1 (verde)
TIMIŞEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ DUMBRAVA, COMUNA TIMIȘEȘTIscenariul 1 (verde)
TIMIŞEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TIMIȘEȘTIscenariul 1 (verde)
TÂRGU NEAMŢCENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, ORAȘ TÂRGU NEAMȚscenariul 1 (verde)
TÂRGU NEAMŢCLUBUL COPIILOR, ORAȘ TÂRGU NEAMȚscenariul 1 (verde)
TÂRGU NEAMŢCLUBUL SPORTIV ȘCOLAR, ORAȘ TÂRGU NEAMȚscenariul 1 (verde)
TÂRGU NEAMŢCOLEGIUL NAȚIONAL “ȘTEFAN CEL MARE”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚscenariul 2 (galben)
TÂRGU NEAMŢCOLEGIUL TEHNIC “ION CREANGĂ”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚscenariul 2 (galben)
TÂRGU NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1, ORAȘ TÂRGU NEAMŢscenariul 2 (galben)
TÂRGU NEAMŢLICEUL “VASILE CONTA”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚscenariul 1 (verde)
TÂRGU NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ “ION CREANGĂ”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚscenariul 1 (verde)
TÂRGU NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ DOMNEASCĂ, ORAȘ TÂRGU NEAMȚscenariul 2 (galben)
TÂRGU NEAMŢȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ “LAUREATUS”, ORAȘ TÎRGU NEAMȚscenariul 2 (galben)
TÂRGU NEAMŢȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ “MOLDOVA”, FILIALA TÎRGU NEAMȚscenariul 2 (galben)
TÂRGU NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, ORAȘ TÂRGU NEAMŢscenariul 2 (galben)
TRIFEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ MIRON COSTIN, COMUNA TRIFEȘTIscenariul 1 (verde)
TRIFEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TRIFEȘTIscenariul 1 (verde)
TRIFEŞTIȘCOALA PRIMARĂ MIRON COSTIN, COMUNA TRIFEȘTIscenariul 1 (verde)
TRIFEŞTIȘCOALA PRIMARĂ, COMUNA TRIFEȘTIscenariul 1 (verde)
TUPILAŢIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TUPILAȚIscenariul 1 (verde)
ŢIBUCANIȘCOALA GIMNAZIALĂ “PROF. VASILE GHERASIM”, COMUNA ȚIBUCANIscenariul 1 (verde)
ŢIBUCANIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, SAT DAVIDENI, COMUNA ȚIBUCANIscenariul 1 (verde)
ŢIBUCANIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, COMUNA ŢIBUCANIscenariul 1 (verde)
URECHENIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA URECHENIscenariul 1 (verde)
VALEA URSULUIȘCOALA GIMNAZIALĂ CHILII, COMUNA VALEA URSULUIscenariul 1 (verde)
VALEA URSULUIȘCOALA PRIMARĂ BUCIUM, COMUNA VALEA URSULUIscenariul 1 (verde)
VALEA URSULUIȘCOALA PRIMARĂ GIURGENI, COMUNA VALEA URSULUIscenariul 1 (verde)
VALEA URSULUIȘCOALA PRIMARĂ MUNCELU DE JOS, COMUNA VALEA URSULUIscenariul 1 (verde)
VALEA URSULUIȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA VALEA URSULUIscenariul 1 (verde)
VĂLENIȘCOALA GIMNAZIALĂ MORENI, COMUNA VĂLENIscenariul 1 (verde)
VĂLENIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂLENIscenariul 1 (verde)
VĂLENIȘCOALA PRIMARĂ MUNTENI, COMUNA VĂLENIscenariul 1 (verde)
VÂNĂTORI-NEAMŢGRĂDINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1, COMUNA VÂNĂTORI NEAMȚscenariul 1 (verde)
VÂNĂTORI-NEAMŢLICEUL TEHNOLOGIC “ARHIMANDRIT CHIRIAC NICOLAU”, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMȚscenariul 1 (verde)
VÂNĂTORI-NEAMŢSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX “VENIAMIN COSTACHI”, SAT MÂNĂSTIREA NEAMȚ, COMUNA VÂNĂTORI NEAMȚscenariul 1 (verde)
VÂNĂTORI-NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ LUNCA, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMŢscenariul 1 (verde)
VÂNĂTORI-NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ NEMŢIŞOR, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMŢscenariul 1 (verde)
VÂNĂTORI-NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMŢscenariul 1 (verde)
ZĂNEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TRAIAN, COMUNA ZĂNEȘTIscenariul 2 (galben)
ZĂNEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA ZĂNEȘTIscenariul 2 (galben)
ZĂNEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, COMUNA ZĂNEȘTIscenariul 2 (galben)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

%d blogeri au apreciat:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close