Dragoș Chitic: “Eu voi rămâne același om pe care l-ați cunoscut, deschis pentru dialog și implicat în viața comunității noastre”

Fostul primar al municipiului Piatra Neamț, Dragoș Chitic, a transmis un mesaj către toți locuitorii municipiului Piatra Neamț

Dragi pietreni, se apropie de final numărarea voturilor pentru alegerile locale din 27 septembrie. Conform datelor publicate de BEM viitorul primar al municipiului Piatra Neamt este candidatul PNL, Andrei Carabelea.Îl felicit și îi doresc succes.Vă mulțumesc pentru fiecare vot de încredere pe care mi l-ați acordat.Vă mulțumesc tuturor pentru onoarea pe care mi-ați acordat-o de a fi primarul orașului nostru precum și pentru foarte buna colaborare pe care am avut-o cu fiecare dintre dumneavoastră în acest mandat. Au fost 12 ani în care m-am aflat în conducerea orașului, în calitate de primar și de viceprimar. S-a încheiat o etapă din viața mea în care m-am străduit să fac tot ce a fost posibil pentru dezvoltarea orașului și pentru bunăstarea fiecărui pietrean. A fost o adevărată plăcere să cunosc foarte mulți oameni frumoși ai comunitații noastre și să colaborăm. Îmi doresc mult ca orașul Piatra Neamț să continue parcursul bun din ultimii ani și să se dezvolte mai ales prin implementarea proiectelor europene câștigate. Eu voi rămâne același om pe care l-ați cunoscut, deschis pentru dialog și implicat în viața comunității noastre.Dumnezeu să binecuvânteze orașul Piatra Neamț! Cu respect,Dragoș Chitic

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

%d blogeri au apreciat:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close